Jarní turnaj Juda Blovice

Po dlouhé přestávce vynucené pandemií se náš oddíl v sobotu 5.3.2022 vypravil na soutěž. Tentokrát jsme vyrazili do vzdálených Blovic v Plzeňském kraji.

Nakonec se akce mohli zúčastnit jen dva naši borci, ale to nás v účasti neodradilo.

V kategorii mláďata U11 startoval Viktor Sebestyén. Víťa vstoupil do bojů poněkud rozpačitě a v prvním zápase svému soupeři podlehl. Brzy však získal jistotu a nakonec se dokázal prosadit a získal své místo na stupních vítězů na bronzové pozici.

Tomáš Vlk zde poprvé reprezentoval náš oddíl ve vyšší věkové kategorii mladší žáci U13. Jeho počáteční zápasy byly zásluhou toho poznamenány silnou nervozitou. I když i on se v průběhu bojů zlepšoval, jeho výkon nakonec na medailové umístění nestačil.

Celkově jsme s výkony našich závodníků spokojeni. Ukázali, že jsou svým protivníkům rovnocennými soupeři.

Více foto zde

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *