Nositel II. Danu (černý pás)

Trenér II. Třídy

Rozhodčí III. třídy

Zkušební komisař II. Třídy

Judu se věnuje od roku 1971, má za sebou úspěšnou závodní kariéru jak při reprezentaci domovského oddílu TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, tak jako hostující závodník v nejvyšší domácí soutěži za oddíl SKP Judo Jičín, kde byl členem střediska vrcholového sportu. V posledních letech se několikrát zúčastnil MČR veteránů, kde postupně získal 1x stříbrnou a 1x bronzovou medaili. Má mnohaletou trenérskou zkušenost a vychoval řadu úspěšných judistů. Mimo jiné byl prvním trenérem Adama Kopeckého. Rovněž je dlouholetým funkcionářem. Své bohaté zkušenosti trenérské i administrativní zúročil při založení druhého oddílu judo v Mladé Boleslavi: Judo Hachi pod hlavičkou TJ Sokol Mladá Boleslav. Je předseda oddílu.

Michal Včeliš

Nositel 1. Kyu (hnědý pás)

Trenér III. Třídy

Zkušební komisař III. Třídy

Začínal v r. 1995 jako karatista, kde se stal úspěšným závodníkem na celorepublikové úrovni. Později, v roce 2001 s kariérou karatisty po účasti na Mistrovství Evropy končí a přechází na judo. I zde se propracoval k úspěšné závodní kariéře. V nejvyšší domácí soutěži hostoval za SK Judo Liberec, který úspěšně reprezentoval, pravidelně se od žákovských let účastnil Mistrovství ČR kde se umisťoval do první desítky. Nyní se věnuje trenérské činnosti. Je místopředsedou oddílu.