Předvánoční utkání v TJ Auto Škoda Ml. Boleslav

Ve středu 27.11.2019 přijali mladí judisté TJ Sokol Mladá Boleslav pozvání, aby se utkali v přátelských bojích s jejich kolegy z oddílů Judo TJ AŠ Ml. Boleslav a Judo DDM Mělník. Pořádající oddíl Judo TJ AŠ Ml. Boleslav připravil pro začínající judisty pozvaných klubů mezioddílové měření sil ve formě cvičných zápasů. I když se nejednalo o skutečnou soutěž, nechyběli zde rozhodčí, diplomy, medaile, věcné ceny i fandící obecenstvo a povzbuzující trenéři. Pro začínající judisty to byla skvělá průprava na opravdové soutěže, na které se tréninkem průběžně připravují.

Náš oddíl reprezentovali tři borci, kteří se této výzvy nezalekli a svého prvního veřejného vystoupení mimo domácí prostředí se zhostili se ctí.

František Svoboda a Viktor Sebestyén si prošli vyrovnanými zápasy s bojovností a nasazením. V konečném účtování pak oba ve svých hmotnostních kategoriích obsadili bronzové 3. místo.

Ladislav Juhász neměl ve své hmotnostní kategorii soupeře, proto mu pořádající oddíl přidělil dva soupeře z řad zkušenějších závodníků. Láďa projevil srdnatost, nezalekl se zkušených závodníků s vyššími pásky a předvedl čestný boj. Přesto, že oběma soupeřům nakonec podlehl, bylo mu uděleno 1. místo.

Doufáme, že tento „křest ohněm“ naše svěřence bavil a stal se dobrým odrazovým můstkem do jejich budoucí soutěžní kariéry.

Více foto zde

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *