První květnový víkend se odehrálo druhé kolo mistrovských soutěží nazvaných Český pohár. Tyto soutěže jsou nominační pro mladší dorostence na Mistrovství ČR. Z našeho oddílu se v sobotu zúčastnil Nikita Myrobian v kategorii U18 a v neděli Berenika Hostinská a Antonín Adamus oba v kategorii U16.
Nikita svedl dramatické, vyrovnané utkání, které šlo do prodloužení. Bohužel v prodloužení byl úspěšnější jeho soupeř, a tak Nikita z tatami odešel jako poražený. K jeho smůle tento závodník v dalším zápase svému soupeři podlehl a tudíž Nikitu „nevytáhl“ do opravných bojů a pro našeho borce tak soutěž skončila.
Podobný osud stihl v neděli i Bery, která rovněž v prvním utkání utrpěla porážku, aby ani ji její protivnice nevytáhla do oprav. Lépe si vedl Tonda, který podlehl až ve třetím kole a do oprav se propracoval. Tam už se mu sice tolik nevedlo, ale nakonec bral bodované, dělené 7. místo a z turnaje si tak odvezl i důležité body do republikového Ranking listu pro nominaci na MČR.



