Ve středočeském Kolíně pokračovali naši závodníci v medailovém tažení a opět přispěli ke spokojenosti trenérů. Tentokrát nás reprezentovali jen mladší dorostenci neboli kategorie U16.
Soutěž zahájil zkušený Antonín Adamus, který celkem snadno postoupil ze základní skupiny do finálového pavouka. Tam však ve čtvrtfinále narazil na svého známého rivala z Mělníka. Tonda svedl vyrovnaný zápas. Bohužel v nastavení se štěstí přiklonilo na stranu jeho soupeře. Toník tak vybojoval 3. místo.
Artur Myrobian nalezl jediného soupeře. Po vybojovaném utkání se mohl radovat z 1. místa.
Radost z 1. místa měla na konci soutěže i naše dorostenka Berenika Hostinská. Ta, jak je jejím zvykem, nedala svým soupeřkám šanci a všechny svoje utkání ukonči před časovým limitem tedy Iponem.

Upřímně nás těší, že se našim závodníkům v poslední době tak daří a jejich forma roste. Držíme palce do dalších turnajů.



