11. – 12.4.2026 Medailový víkend

V sobotu 11.4.2026 se v Neratovicích představili naši mladší žáci, tedy kategorie U12. Poslední dobou náš oddíl provází vlna nemocí, tak jsme do Neratovic vyrazili ve skromném počtu čtyř závodníků. Naši borci nám rozhodně neudělali ostudu, protože všichni stanuli na stupních vítězů a krom diplomu si domů vezli i medaili.

Jako první do bojů vstoupil náš nováček Václav Vlasák. Vašek, ač začátečník, se bil statečně. Svým výkonem si vybojoval zaslouženě 3. příčku. Rovněž 3. místo obsadil na své první soutěži i Matěj Mrázek. I Matěj prokázal bojovnost a se svými soupeři bojoval se ctí.

Naši dva zkušení závodníci Vítek Lánský a Adam Legner ukázali, že nechtějí dát svým protivníkům šanci a oba prošli turnajem vítězně a po právu tak stanuly na stupni nejvyšším a jejich 1. místo tak bylo sladkou sobotní tečkou.

Víkendový program pokračoval v neděli 12.4.2026 Memoriálem Václava Břízy v Kamenici. Tam jsme se vypravili s našimi dorostenci. Po dlouhé závodní odmlce se v nové věkové kategorii představil Filip Lískovec. Filipův výkon v konečném účtování stačil na 3. místo. Artur Myrobian tentokrát zabojoval a odvezl si zlato za 1. místo. Nejvíc nadějí jsme vkládali v naší dorostenku Bereniku Hostinskou. Bery je ve formě a naše naděje nezklamala. Svým soupeřkám nedala šanci a prošla turnajem neporažena. I ona si odvážela zlatou medaili za 1. místo.

Tak tento víkend považujeme za úspěšný, protože po oba dny všichni naši borci stáli na stupních vítězů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *