Tentokrát jsme zamířili do Východočeského Hradce Králové. Vysoká nemocnost mezi mladšími žáky kategorii U12 vyřadila ze soutěže. Do Hradce jsme se tedy tentokrát vypravili pouze s dorostenci.
Svými zápasy se jako první z našeho oddílu do soutěže zapojila Berenika Hostinská. Bery tentokrát začala trochu rozpačitě, a proto své první soupeřce podlehla. V druhém zápase už to zase byla Berenika, na kterou jsme zvyklí. Snadno svou soupeřku porazila technikou O uči gari. Pak bohužel přišlo další zaváhání. Proto Bery už mohla bojovat nejvýš o třetí místo. To už si uniknout nenechala. Další v pořadí v kategorii U16 byl Antonín Adamus. Hned v prvním kole narazil na svého přemožitele z loňského MČR. Přesto, že s ním vybojoval vyrovnané utkání, nakonec mu podlehl na Wazaari. Další soupeři už pro Tondu nebyli překážkou a porazil je před časovým limitem, až na borce z Turnova kterému podlehl rovněž na Wazaari. Toník se tak stejně jako Bery musel spokojit s bronzem za 3. místo.
Posledním naším želízkem v ohni byl v kategorii U18 Nikita Myrobian. Ten byl po minulém víkendu v Brně namotivovaný a dal to svým pocítit. První zápasy probíhaly zcela v jeho režii a své soupeře porážel před časovým limitem. Jen v zápase s domácím soupeřem si neporadil. Tato porážka stála Nikitu kov nejcennější, a bral tedy stříbro za 2. místo.
Letos se nám již podruhé podařilo, aby všichni naši závodníci na soutěži stanuli na stupních vítězů. GRATULUJEME!




