Tradičně prvním kolem série soutěží nazvaná Polabská liga zahajuje turnajem v Kolíně. Zrekonstruovaná hala Bios přivítala na 500 závodníků nejen ze Středočeského kraje. Nechyběli tam ani reprezentace našeho oddílu.
V kategorii U12 se tentokrát příliš nedařilo Davidu Rejnartovi, který bohužel svým soupeřům podlehl. Obsadil tak až šestou příčku. Na medaili rovněž nedosáhl Adam Legner. Adam startuje letos v této věkové kategorii nově, přesto bojoval jako lev. Jediné vítězství v soutěži stačilo pouze na 5. místo. Přesto musíme Adama za jeho bojovnost pochválit. Třetím naším závodníkem v mladších žácích byl Vojtěch Petr. Vojta, ač se snažil sebevíc, nemá zatím dostatek závodních zkušeností. Přesto je jeho 3. místo nadějným příslibem do budoucna.
V kategorii mladší dorostenci U16, se v tento den příliš nedařilo Antonínu Adamusovi. První utkání sice hladce vyhrál na svoji oblíbenou techniku Seoi nage. Ale v dalším utkání se nedopatřením dopustil porušení pravidel, za které obdržel Hansoku make – diskvalifikaci. Z dalších bojů tak byl vyřazen. Artur Myrobian měl pouze dva soupeře. jeho 3. místo tak znamená, že se mu žádného z nich nepodařilo porazit. Zato Berenika Hostinská se v dorostenkách cítí jako ryba ve vodě. Svým soupeřkám tentokrát nedala šanci a všechny porazila před časovým limitem. Tentokrát trochu netradičně ve všech zápasech zvítězila na techniku držení na zemi. Za svůj výkon si po právu vezla domů zlato za 1. místo.




