7.2.2026 Polabská liga Kolín

Tradičně prvním kolem série soutěží nazvaná Polabská liga zahajuje turnajem v Kolíně. Zrekonstruovaná hala Bios přivítala na 500 závodníků nejen ze Středočeského kraje. Nechyběli tam ani reprezentace našeho oddílu.

V kategorii U12 se tentokrát příliš nedařilo Davidu Rejnartovi, který bohužel svým soupeřům podlehl. Obsadil tak až šestou příčku. Na medaili rovněž nedosáhl Adam Legner. Adam startuje letos v této věkové kategorii nově, přesto bojoval jako lev. Jediné vítězství v soutěži stačilo pouze na 5. místo. Přesto musíme Adama za jeho bojovnost pochválit. Třetím naším závodníkem v mladších žácích byl Vojtěch Petr. Vojta, ač se snažil sebevíc, nemá zatím dostatek závodních zkušeností. Přesto je jeho 3. místo nadějným příslibem do budoucna.

V kategorii mladší dorostenci U16, se v tento den příliš nedařilo Antonínu Adamusovi. První utkání sice hladce vyhrál na svoji oblíbenou techniku Seoi nage. Ale v dalším utkání se nedopatřením dopustil porušení pravidel, za které obdržel Hansoku make – diskvalifikaci. Z dalších bojů tak byl vyřazen. Artur Myrobian měl pouze dva soupeře. jeho 3. místo tak znamená, že se mu žádného z nich nepodařilo porazit. Zato Berenika Hostinská se v dorostenkách cítí jako ryba ve vodě. Svým soupeřkám tentokrát nedala šanci a všechny porazila před časovým limitem. Tentokrát trochu netradičně ve všech zápasech zvítězila na techniku držení na zemi. Za svůj výkon si po právu vezla domů zlato za 1. místo.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *