Medailová a bodová sklizeň v Kralupech

Tento víkend 8.–9.10.2022se konal pro nás důležitý turnaj v Kralupech n/V. Na tradiční Kralupy Cup se chystali tři naši závodníci.

Sobota byla klíčová pro Antonína Adamuse, který potřeboval zisk bodů pro kvalifikaci na Přebor ČR, který bude již 22.10.2022 zde v Mladé Boleslavi. Jeho sobotní výkon byl proto hodně poznamenaný nervozitou. Naštěstí se včas dokázal koncentrovat na boje probíhající na tatami. Díky tomu se mu podařilo získat třetí místo v soutěži a potvrdil tak i své třetí místo v dlouhodobé krajské soutěži. Tím potvrdil nominaci na PČR mladších žáků 2022. Gratulujeme a budeme držet palce k co nejlepšímu umístění. Pro náš oddíl to je za čtyři roky od vzniku oddílu již druhá nominace do nejvyšší domácí soutěže, což považujeme za velký úspěch.  

V neděli jsme jeli do Kralup v rozšířené sestavě za kategorii U11 Viktor Sebestyén, který podlehl pouze jednomu protivníkovi po vyrovnaném a dramatickém souboji nejtěsnějším rozdílem jediného bodu. Získal tak svou další stříbrnou medaily do sbírky.Obdobně si vedl v kategorii mladší žáci Tomáš Vlk. Ten se po delší závodní odmlce nedal svými oddílovými kolegy zahanbit a rovněž on našel pouze jednoho přemožitele a odvezl si domů stříbro za druhou příčku. Třetím nedělním bojovníkem byl za mladší žáky Antonín Adamus, který si chtěl po sobotním stresu užít otevřenou soutěž. Toník však v neděli neměl ve své hmotnostní kategorii soupeře a tak, byl po dohodě mezi trenérem a pořadateli přesunut o hmotnostní kategorii výše. Tato nevýhoda našeho Toníka už však v neděli nemohla vyvést z míry, a tak si s přehledem a hladce poradil se všemi svými protivníky. Všechny zápasy vítězně ukončil před časovým limitem a tím si sobotní bronz doplnil nedělním zlatem.              

Pro oddíl Judo Hachi TJ Sokol Mladá Boleslav tak byl tento víkend mimořádně úspěšný.

Více foto zde

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *