Spolupráce s gymnastkami

Zdálo by se, že to je trochu mimo obor judisté a gymnastika, ale opak je pravdou. Oba tyto sporty i přes svou odlišnost mají mnoho společného. Proto jsme si s našimi gymnastkami dohodli, že pro nás přichystají vzorový trénink zaměřený na základní gymnastické prvky a v neposlední řadě správné držení těla a zpevnění důležitých svalových skupin.

V pátek 10.6.2022 jsme se sešli na velkém sále Sokolovny a začalo 90 minut plných akrobacie, posilování i sportovních výkonů. Přesto, že se nás moc nesešlo, protože velká část našeho oddílu byla na škole v přírodě, můžu konstatovat, že naše děti se rozhodně nenudily a tu hodinku a půl si užily beze zbytku.

Chtěl bych poděkovat rodičům, že věnovali svůj čas tomuto tréninku navíc a doufám, že nakonec ani oni nelitovali.

Největší dík patří Lucii Tejnorové a jejím pomocnicím, které si pro nás připravily opravdu skvělý, pestrý a výživný program.

Víc foto zde

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *